Komplexní zásobování firemProfesionální nářadíLuxusní pracovní oděvy CarharttKancelářské potřebyOsobní ochranné pracovní pomůckyPrůmyslová chemie a nářadí

Vyhledávání

O FIRMĚ

 Eshop s osobnímí ochrannými pomůcky naleznete na adrese

http://www.ardonpartner.cz/opprofi/


Vážení obchodní přátelé,

Společnost O.P.PROFI s.r.o.(původně Iva Berná, O.P.Profi) je od roku 2006 dodavatelem širokého spektra osobních ochranných pracovních pomůcek.

Orientujeme se především na firemní klientelu při požadavku na globální pokrytí těchto materiálů a s ohledem na pestrost Vašich provozů a profesí. Mezi naše dodavatele patří přední čeští i zahraniční dodavatelé. Prakticky od začátku jsme byly schopni vyhovět speciálním požadavkům typu: potisky, výšivky, oděvy na míru, speciální oděvy a jiné.

V roce 2009 byla navázána spolupráce se společností Lanex a.s.(výrobce produktů pro výškové práce) a společností Singing Rock, s.r.o.(horolezecké vybavení)

Pro výše zmíněné jsme schopni provádět i revizní činnost na základě certifikátu.

Novinkou roku 2013 je rozšíření našich zastoupení o značku Ardon a vybudování vzorkové prodejny na naší stávající adrese, do níž Vás tímto srdečně zveme. Samozřejmostí jsou zaváděcí ceny a komplexní služby související!

Další neopominutelnou změnou je zřízení chráněné dílny , potažmo možnost zakupovati od nás zboží s náhradním plněním!!

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Doufáme, že Vás naše nabídka oslovila a těšíme se na budoucí spolupráci!

Váš tým společnosti O.P.PROFI s.r.o.


op-profi.cz - osobní ochranné pracovní pomůcky
2010 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...